Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli" , 2015

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Szanowni Państwowo, Zwracamy się z serdeczną prośbą do przyjaciół i sympatyków Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Nowym Targu o głosowanie na nasze stowarzyszenie w plebiscycie "Kryształy Soli". Serdecznie dziękujemy http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/polskie-towarzystwo-historyczne-oddzial-w-nowym-targu,30106,1473460,t,id,kid.html

W czwratek 5 listopada 2015 r. rozpoczęło się głosowanie internetowe w celu wyłonienia Laureata Nagrody Internautów w ramach Nagrody „Kryształy Soli” – edycja XI, rok 2015. W konkursie tym ma zaszczyt uczestniczyć Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego w Nowym Targu. Zwracamy się z serdeczną prośbą do przyjaciół i sympatyków Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Nowym Targu o głosowanie na nasze stowarzyszenie w plebiscycie "Kryształy Soli". W dniach od 5 do 20 listopada 2015 r. na łamach serwisu internetowego GazetaKrakowska.pl można oddawać głosy na swojego faworyta - najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego. Możliwe jest oddanie jednego głosu z jednego komputera na daną kandydaturę w ciągu doby. W związku z powyższym zachęcamy i prosimy wszystkich naszych członków oraz sympatyków o oddanie głosu na nasze stowarzyszenie. Poniżej przesyłam link do organizowanego głosowania: Z działalnością Oddziału PTH w Nowym Targu, możecie się również Państwo zapoznać na stronie internetowej oraz na profilu na portalu społecznościowym FB. http://www.pth.nowytarg.pl/https://www.facebook.com/PTH-Oddział-w-Nowym-Targu-183245338448247/?ref=bookmarks

Za każdy głos serdecznie dziękujemy !